Collection: Flour, seeds and cereals

56 products
  • All purpose flour
    Regular price
    from $0.95
    Sale price
    from $0.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wheat flour
    Regular price
    from $1.05
    Sale price
    from $1.05
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • bread flour
    Regular price
    from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buckwheat Flour
    Regular price
    from $0.99
    Sale price
    from $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spelt flour
    Regular price
    from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gluten flour
    Regular price
    from $2.47
    Sale price
    from $2.47
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • malt flour
    Regular price
    from $1.24
    Sale price
    from $1.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rye flour
    Regular price
    from $1.24
    Sale price
    from $1.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Quinoa flour
    Regular price
    from $2.47
    Sale price
    from $2.47
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sorghum flour
    Regular price
    from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • yellow corn flour
    Regular price
    from $0.72
    Sale price
    from $0.72
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • brown rice flour
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • coconut flour
    Regular price
    from $3.86
    Sale price
    from $3.86
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Millet flour
    Regular price
    from $1.87
    Sale price
    from $1.87
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 6 grain flour
    Regular price
    from $2.49
    Sale price
    from $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pizza flour
    Regular price
    from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat muffin mix
    Regular price
    from $1.95
    Sale price
    from $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bran muffin mix
    Regular price
    from $1.95
    Sale price
    from $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot muffin mix
    Regular price
    from $2.49
    Sale price
    from $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brownie mix
    Regular price
    from $2.49
    Sale price
    from $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Naked oats (Gaspésie rice)
    Regular price
    from $0.88
    Sale price
    from $0.88
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • potato starch
    Regular price
    from $1.75
    Sale price
    from $1.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cornstarch
    Regular price
    from $0.91
    Sale price
    from $0.91
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • meringue powder
    Regular price
    from $5.99
    Sale price
    from $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cream of Tartar
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amarante
    Regular price
    from $1.42
    Sale price
    from $1.42
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat bran
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wheat germ
    Regular price
    from $1.24
    Sale price
    from $1.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Son de blé
    Regular price
    from $1.85
    Sale price
    from $1.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef soup base
    Regular price
    from $2.23
    Sale price
    from $2.23
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken soup base
    Regular price
    from $2.49
    Sale price
    from $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegetable soup base
    Regular price
    from $3.49
    Sale price
    from $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out